Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 35 komentarzy

Moje komentarze

 • to wy
  To WY niszczycie i rozbijacie prawicę. Idźcie tłumaczyć to światłym polityką partii rządzących, że gdy ktoś cie zaprasza na rozmowę i chce z tobą porozmawiać jest to spisek i próba skompromitowania twojej osoby, podobne myślenie. Bo w końcu taki zjazd to wielka kompromitacja gdy się chce podyskutować o poglądach... A co do zarzutów. "Wywodów o konieczności separacji dzieci niepełnosprawnych" pan JKM powiedział wtedy tylko, że nie posłał by swego niepełnosprawnego dziecka do normalnej szkoły bo by je tam wyśmiewało i czuło by się ono "gorsze" co znając mentalność ludzką jest jak najbardziej zrozumiałe."Osoby tak zażarcie walczącej w obronie UB-eckich przywilejów" zażarcie? Powiedział tylko, że by emerytur by nie zmniejszył bo prawo wstecz nie działa, czy coś coś w tym stylu. "Z prawdziwym smutkiem będziemy obserwować kolejną, niestety nieuniknioną, kompromitację idei zjednoczenia polskiej prawicy." to wasza postawa jest dla mnie kompromitacją prawicy, jej poglądów i wartości. A wasze zarzuty to cytowanie reżymowych mediów które wyjmują z kontekstów słowa pana JKM.
  Oświadczenie Unii Polityki Realnej w sprawie tzw. Kongresu Prawicy
 • Tak..
  No ci którzy inaczej sądzili o panu Mikke opuścili tą partię więc zdanie jej na ten temat mnie nie dziwi. Ale najbardziej porusza mnie kreowanie się na "jedyną partię" a owych panów na "nieetyczne zbóje" i dlatego postanowiłem napisać co o tym myślę. Nadal nie widzę, przekłamań bo, że osoby obecnie będące w UPR obecnym mówią, iż JKM ich poróżniał jest wiadome bo by na niego nie naskakiwali a argumentem jest to nie za bardzo. To, że mówił co uważa a niektórzy się nie zgadzali z tym nie jest chyba niczym w polityce nadzwyczajnym. Odszedł on(a raczej nie oszukiwał) z własnej woli bo nie zamierzał popierać swą osobą takich praktyk, jednak myślał, że partia zmądrzeje i pan Witczak jednak zostanie odwołany. Gdzie przekłamuje może coś znad interpretowałem nie w złej intencji ale nie padł na razie żaden konkret. A skandalem jest według mnie opisana sytuacja nie powstanie partii UPR-WiP.
  Jak to z tymi UPRami
 • biedulki
  "Po ponad roku dyskusji, niesmacznych i nieetycznych zachowań" Biedulki poskarżcie się jakie to to nieetyczne zachowania? Może malwersacje finansowe które sprawiły, że pan Stanisław Żółtek podjął walkę o władzę w partii i od których się zaczęło były jednak nieetyczne a to co tu jest napisane to rzucanie ogólnikami? Ale co jest dla kogo nie smaczne zależy od tego co się chce widzieć... I po co kłamać że jesteście jedyną konserwatywno-liberalną partią? Pan Korwin mimo wszystko tego miana wam nie odbiera choć nie chciał bym takiej konserwatywno-liberalnej parti jak wy co już na etapie mikro-opozycji są przekręty finansowe. To co by się działo w skali marko.
  Unia Polityki Realnej jest jedna!
 • @carcajou
  Odspawywać to się mogli, szkoda, że nazwy nie zmienili i nadal JKM jest z nimi kojarzony bo to jego marka przez co czerpią często z jego autorytetu i jeśli ktoś jest na tyle niemyślący i nie zorientowany żeby na PO głosować to i pewnie nadal myśli że pan Korwin jest z tą partią powiązany niestety.
  Oddział Stołeczny UPR popiera "Pomnik Światła"
 • Co do pierwszego...
  Oj o by twe słowa prorocze były i jak najszybciej się prawdą stały bo to bardzo przykre co się obecnie dzieje. A co do obecnych mediów które wymieniłeś to jak najbardziej tylko szkoda, że jest ich tak mało i są tak słabe w porównaniu do tych "światłych" i "postępowych". W ogóle nie rozumiem, chyba obecnie nasi "politycy" i "media" starają się doprowadzić do tego, że pewne przekonania nie długo będą strasznym obciachem i żenadą a i poprzez nie źródła które mówią o nich pozytywnie. I to coś niesamowitego, zmowa czy co...
  Stowarzyszenie osób molestowanych moralnie i psychicznie
 • Trwam
  Telewizji Trwam, której nie popieram osobiście(choć może jestem w błędzie) się udało. A krytykuje ona przecież rządy obecne. Choć zaznaczę, że w mojej wizji tej telewizji powinno znaleźć się też miejsce dla partii takich jak UPR-WIP. Tą właśnie partię popieram a promuje ona również niezgorsze wartości. Ma oczywiście poglądy na gospodarkę radykalniejsze niż PIS. PIS szanuję oczywiście lecz uważam, że ogranicza on zbyt wolność osobistą i chciał by za dużego socjalu. UPR-WIP jest też porządną prawicą i choć nie zgadza się w wielu rzeczach z nurtem popieranym również na tej stronie to jest czym również wartym uwagi. No ale to tylko gdybanie. Jak mówisz rękami i nogami by się prawomyślne władze broniły. Jednak jak tak patrzę to tylko ta strona ma tyle siły by wydać taką iskrę.
  Stowarzyszenie osób molestowanych moralnie i psychicznie
 • Nie znam się zupełnie
  Ale nie zabrało by się w tej Polsce kilku dziennikarzy aby założyć wartościową ogólnopolską stację telewizyjną? W końcu sam Nowy Ekran czytają podobno tysiące ludzi a telewizja to inna liga niż internet(to znaczy dla wielu ludzi bo ja discovery i reżymowe wiadomości czasem oglądam). Przecież Zawsze te kilkanaście procent Polaków nie ma jeszcze wody z mózgu w politycznych i moralnych sprawach a mogły by tam być puszczane wartościowe filmy dokumentalne i różne audycje na poziomie(oraz wywiady). W końcu powinna powstać jakaś alternatywa do tych PO-SLDowskich "niezależnych stacji" i TVP o które toczy się zawsze krwawa walka a audycje prześcigają się w kopaniu w mule(bo dno już dawno osiągnięte). W końcu jestem pewien, że mogła by się taka stacja cieszyć znaczną oglądalnością wśród ludzi którzy dawno na obecnych stacjach się łagodnie mówiąc zawiedli.
  Stowarzyszenie osób molestowanych moralnie i psychicznie
 • no chyba, że
  Chciał by ktoś zobaczyć jak zadziała to na obszary zamieszkałe no wtedy to tak. Ale jak mówię gdyby to był atak na Japonię to raczej tak by ona tego nie odpuściła a sami by tak lekkomyślni nie byli raczej.
  HAARPEM W SAMURAJA?
 • acha
  No dobra ale po co i na co komu by było gnębić Japonię? Zginęło kilka tysięcy ludzi ale to nie był żaden znaczny cios by na kraj ogólnie jako całość. A tym bardziej komu na co Haiti by gnębić było? No chyba, że to testy by były ale te skolei można by zrobić dalej od cywilizacji.
  HAARPEM W SAMURAJA?
 • hm
  Zauważę, że potem ci kochający chrześcijan muzułmanie uniewinnili przed sądem zamachowców z Aleksandrii(już po odejściu dyktatora)
  KOCHAJCIE ISLAM, BRACIA CHRZEŚCIJANIE. Wezwanie do jedności z innymi wyznaniami.
 • świetny artykuł
  Miło się co raz poznać jakiś artykuł traktujący o ciekawym nie znanym mi wcześniej zagadnieniu, ale jak ktoś wspomniał, Lenina raczej nic by w stanie przekonać
  Uczłowieczenie demona
 • i tak źle i tak nie dobrze
  ubezpieczenie nie powinno być obowiązkowe a zasady powinien wybierać sobie każdy obywatel osobiście poprzez wybór wolnorynkowej firmy ubezpieczeniowej
  Balcerowski i Rostowicz o naszym ZUFE
 • dokładnie
  A kupione pieniędzmi okradanych media ogłupiają ich jeszcze nie dając szansy na przebicie się prawdy. Jak rozwiązać ten impas? Przecież 90% ludzi dziś nie ma o tym wszystkim bladego pojęcia.
  OJCZYZNA WZYWA NAS!
 • Nieprawda
  "Komunizm należy do przeszłości, rozsypał się w proch - tak się twierdzi mimo istnienia reżimów komunistycznych w Chinach, Korei Północnej, na Kubie." Chiny to najmniej komunistyczny kraj świata...
  170 mln osób wynosi liczba ofiar komunistycznych despotów

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY